lock.png

Servisní techni IT (absolvent)

  • 30. 1. 2024

    Hledáme začínajícího servisního technika IT, nebo motivovaného a zručného jednotlivce, který bude podporovat náš servisní tým při poskytování kvalitního technického servisu pro naše zákazníky.

    Hlavní náplň práce   :

    • Asistence při realizaci zakázek v oblasti tiskových řešení, systémů čárového kódu, sítí, AV techniky a chytrého bydlení
    • Komunikace s technickými specialisty a vedoucím servisu

    Požadujeme:

    • Spolehlivost, samostatnost a schopnost pracovat v týmu
    • Zručnost
    • Středoškolské vzdělání
    • Řidičský průkaz skupiny B
    • Základní znalost AJ
    • Trestní bezúhonnost

    Nabízíme:

    • Plný úvazek na trvalý pracovní poměr
    • Odpovídající finanční ohodnocení
    • Zajímavé pracovní prostředí
    • Přístup k moderním technologiím
    • Perfektně vybavené zázemí
    • Možnosti profesního růstu a rozvoje
    • Odborná školení a certifikace
    • Příspěvek na stravování
    • Pojištění odpovědnosti
    Pokud vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis, a my se s vámi spojíme co nejdříve. Těšíme se na vaši odpověď a na to, že se stanete součástí našeho týmu.

Kontaktujte nás

Opište následující kód
captcha