lock.png

Programátor/Vývojář

  • 30. 1. 2024

    Hledáme programátora, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám poskytovat špičkový servis pro naše zákazníky. Pokud jste technicky zdatní a rádi byste pracovali v rychle se rozvíjejícím průmyslu, pak by tato práce mohla být pro vás tou pravou.

    Hlavní náplň práce:

    • Vývoj a údržba zákaznických systémů
    • Vývoj a údržba firemních systémů
    • Vývoj a údržba aplikací v oblasti tiskových řešení, systémů čárového kódu, sítí, AV techniky a chytrého bydlení
    • Testování a implementace nových produktů
    • Podílení se na rozvoji a směřování firmy

    Požadujeme:

    • Znalost HTML, JavaScript, SQL, Java nebo OOP v PHP
    • Analytické myšlení
    • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost
    • Středoškolské / vysokoškolské vzdělání
    • Řidičský průkaz skupiny B
    • Znalost AJ na technické úrovni
    • Trestní bezúhonnost

    Nabízíme:

    • Plný úvazek na trvalý pracovní poměr
    • Konkurenceschopnou mzdu a prémie
    • Zajímavé pracovní prostředí
    • Přístup k moderním technologiím
    • Perfektně vybavené zázemí
    • Možnosti profesního růstu a rozvoje
    • Odborná školení a certifikace
    • Příspěvek na stravování
    • Kurzy AJ v pracovní době

    Pokud vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis, a my se s vámi spojíme co nejdříve. Těšíme se na vaši odpověď a na to, že se stanete součástí našeho týmu.

Kontaktujte nás

Opište následující kód
captcha