lock.png

Obchodník senior – v oblasti čárových kódů

  • 6. 9. 2021

    Obchodník senior - v oblasti čárových kódů

    Pro naši společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodník senior – v oblasti čárových kódů

    Náplň práce:

    • Komunikace se zákazníky
    • Zpracování nabídek
    • Vyhledávání nových příležitostí
    • Zpracování požadavků stávajících zákazníků

    Požadujeme:

    • SŠ/VŠ vzdělání
    • Základní znalost AJ
    • Dobrá znalost MS Office
    • Komunikativnost
    • Samostatnost
    • Řidičský průkaz skupiny B
    • Dobrá orientace v systémech čárových kódů nutná
    • Praxe na obdobné pozici výhodou
    • Trestní bezúhonnost

    Nabízíme:

    • Zajímavou práci s možností seberealizace
    • Mobilní telefon a notebook
    • Flexibilní pracovní dobu
    • Výuku AJ v pracovní době
    • Odpovídající mzdové ohodnocení
    • Příspěvek na stravu
    • Pojištění odpovědnosti zaměstnance
    • Nástup možný ihned

    Ideální pro technicky orientované muže/ženy se schopností analytického myšlení a velkou dávkou systematičnosti.
    V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis, budeme se snažit Vás kontaktovat v co nejkratší době. Vyhrazujeme si právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Kontaktujte nás

Opište následující kód
captcha