lock.png

Obchodník/Obchodnice pro oblast IT

  • 30. 1. 2024

    Obchodník/Obchodnice pro oblast IT

    Hledáme zkušeného obchodníka/obchodnici v oblasti IT pro naši rychle rostoucí společnost. Pokud máte nadšení pro technologie a máte zkušenosti s prodejem IT produktů a řešení, rádi Vás přivítáme v našem týmu.

    Hlavní náplň práce:

    • Identifikovat a oslovovat potenciální zákazníky v oblasti IT
    • Prezentovat a prodávat produkty a řešení naší společnosti
    • Budovat a udržovat vztahy se stávajícími zákazníky
    • Vytvářet a realizovat plán pro prodej produktů a služeb
    • Sledovat trh a konkurenci

    Požadujeme:

    • Dobrou orientaci v oblasti IT
    • Schopnost řešit problémy a flexibilně reagovat
    • Silné komunikační a prezentační schopnosti
    • Spolehlivost, samostatnost a schopnost pracovat v týmu
    • Středoškolské vzdělání
    • Řidičský průkaz skupiny B
    • Základní znalost AJ
    • Trestní bezúhonnost

    Nabízíme:

    • Plný úvazek na trvalý pracovní poměr
    • Konkurenceschopnou mzdu a prémie
    • Zajímavé pracovní prostředí
    • Flexibilní pracovní dobu
    • Možnosti profesního růstu a rozvoje
    • Odborná školení
    • Příspěvek na stravování
    • Kurzy AJ v pracovní době

    Pokud vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis, a my se s vámi spojíme co nejdříve. Těšíme se na vaši odpověď a na to, že se stanete součástí našeho týmu.

Kontaktujte nás

Opište následující kód
captcha